Diennakts bezmaksas infolīnija

+371 8000 5555

Jaunumi

Šorīt apledojums dažviet Kurzemē apgrūtina braukšanu pa valsts reģionālajiem autoceļiem. Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 4 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts reģionālajiem autoceļiem:

Talsi – Stende – Kuldīga (P120);

Līgas – Kandava  - Veģi (P130.

Uz vietējiem ceļiem, kas ziemā tiek uzturēti kā sniegoti, apgrūtina braukšana ir Latgalē un Vidzemē, izņemot Rīgas, Aizkraukles un  Ogres apkārtni. Uzturēšanas darbu ietvaros notiek bīstamo ceļa posmu (krustojumu, pagriezienu, kāpumu) pretslīdes apstrāde.

Aicinām autovadītājus būt īpaši piesardzīgiem un izvēlēties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, distanci un braukšanas stilu. Mainīgajos laika apstākļos uz ceļiem var veidoties tā saucamais “melnais ledus”, kas ir neredzams un īpaši bīstams. Tas īpaši var veidoties ceļu posmos kas atrodas blakus ūdenstilpnēm, meža apvidū, kā arī uz tiltiem un pārvadiem. Apledojums var veidoties negaidīti un ļoti ātri.

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem,  apledojumu, sniega sanesumiem vai citiem šķēršļiem uz valsts autoceļiem lūdzam informēt VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) Satiksmes informācijas centru pa bezmaksas diennakts tālruni 8000 5555.

Atpakaļ