Diennakts bezmaksas infolīnija

+371 8000 5555

Jaunumi

VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) arī šogad saņēmis Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pateicību par atbildīgu nodokļu nomaksu, veicot ievērojamas iemaksas valsts budžetā 2016.gadā.

 

Pateicība visiem atbildīgajiem nodokļu maksātājiem izteikta, lai veicinātu brīvprātīgu nodokļu saistību izpildi un mazinātu administratīvo slogu. Pateicība izteikta uzņēmumiem, kuriem 2016. gadā bijušas ievērojamas iemaksas valsts budžetā, augsta nodokļu saistību izpildes disciplīna un ar kuriem VID bijusi atzinīgi vērtējama līdzšinējā sadarbība.

 

Šo uzņēmumu sarakstā ierindojies arī LAU. Pateicībā par ieguldīto darbu arī šogad VID īpaši strādās, lai samazinātu administratīvo slogu savstarpējā sadarbībā, un VID līdz 2018. gada 1. aprīlim neplāno veikt nodokļu kontroles pasākumus LAU.

 

Patlaban VID diskutē ar uzņēmējus pārstāvošām organizācijām un citiem sadarbības partneriem par uzlabojumiem Padziļinātās sadarbības programmā, lai godprātīgo nodokļu maksātāju ieguldījums Latvijas ekonomikas attīstībā tiktu atbilstoši novērtēts.

Atpakaļ