Diennakts bezmaksas infolīnija

+371 8000 5555

Jaunumi

  AS “Latvijas autoceļu uzturētājs” piedalīsies Atvērto durvju dienā 

AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” jau otro gadu piedalīsies Atvērto durvju dienā un būs priecīgs sagaidīt ciemos skolēnus.

Tieši divas nedēļas ir atlikušas līdz Valsts kancelejas organizētajai Atvērto durvju dienai, kas šogad notiks 27.septembrī. Atvērto durvju dienas sadarbības partneri ir valsts pārvaldes institūcijas, kuras šajā dienā būs atvērtas ikvienam interesentam, ļaujot iepazīt valsts pārvaldi no cita skata punkta.

Jau otro gadu Atvērto durvju dienā piedalīsies arī AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) kā viena no Satiksmes ministrijas kapitālsabiedrībām. Aicinām gan vispārizglītojošo, gan profesionālo izglītības iestāžu audzēkņus apciemot LAU ražošanas bāzes un iepazīt tuvāk ceļu uzturētāju darbu. 

Uzņēmuma speciālisti ir gatavai iepazīstināt interesentus ar autoceļu uzturēšanas darbu procesu un specifiku, izvadāt ekskursijā pa ražošanas bāzēm, sniegt autoceļu uzturēšanas tehnikas paraugdemonstrējumus, atbildēt uz skolēnu jautājumiem un, iespējams, kliedēt arī kādas baumas un mītus par šo ļoti atbildīgo darbu. 

Interesenti tiek aicināti viesoties LAU ražošanas bāzēs Siguldā, Mārupē, Berģos, Ogrē un Alūksnē, iepriekš piesakot savu apmeklējumu līdz 23.septembrim. Plašāka informācija par iespējām apmeklēt LAU struktūrvienības valsts pārvaldes Atvērto durvju dienas ietvaros atrodama mājaslapā http://www.atvertodurvjudiena.lv/apmekle-iestadi/satiksmes-ministrija/.

Īsumā par LAU:

AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” visā valsts teritorijā, izņemot Rīgas pilsētu, veic valsts autoceļu kompleksos uzturēšanas darbus, kā arī būvmateriālu – dolomīta šķembu, drupinātās grants un sagatavotās smilts ražošanu.

Informāciju sagatavoja:  

AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” sabiedrisko attiecību speciāliste V.Šuberte, tālr. 67686908, mob. 29520634, e-pasts: vineta.suberte@lau.lv 

 

 

Atpakaļ