Diennakts bezmaksas infolīnija

+371 8000 5555

Jaunumi

 Operatīvā informācija līdz plkst.14.00.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi Latgalē un Vidzemē

VAS „Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) ziemas dienesta automašīnas joprojām veic brauktuvju attīrīšanu no sniega un apstrādi ar pretapledojuma materiālu. Vidzemes, Latgales un Centra reģionā ziemas dienesta darbus veic 108 ziemas dienesta automašīnas.
 
Apgrūtinātākie braukšanas apstākļi uz visiem valsts nozīmes autoceļiem ir Latgales un Vidzemes reģionā. Latgales reģionā darbus veic 53 un Vidzemes reģionā 31 ziemas dienesta automašīna. Brauktuves ir piesniegušas un apledojušas, jo līdz pat pusdienas laikam bija intensīva snigšana. Šobrīd snigšana ir beigusies. 
 
Centra reģionā apmierinoši braukšanas apstākļi ir uz visiem valsts galvenajiem autoceļiem, darbs turpinās uz reģionālajiem un vietējiem autoceļiem. Darbus veic 24 ziemas dienesta automašīnas.
 
Apmierinoši braukšanas apstākļi uz visiem valsts nozīmes autoceļiem ir Kurzemes reģionā.   
 
Autoceļu uzturētāji atgādina, ka autovadītājiem jābūt uzmanīgiem un dodoties ceļā jāizvēlas laika un ceļa apstākļiem atbilstošs braukšanas stils un ātrums. 
 
Par LAU:
Novērtējot uzņēmuma korporatīvo atbildību 2013. gadā, LAU piešķirta Ilgtspējas indeksa Sudraba kategorija.
LAU visā valsts teritorijā, izņemot Rīgas pilsētu, veic valsts autoceļu kompleksos uzturēšanas darbus, kā arī būvmateriālu – dolomīta šķembu, drupinātās grants un sagatavotās smilts ražošanu.
LAU veic ikdienas uzturēšanas darbus uz vairāk nekā 900 tiltiem. Uzturamo valsts autoceļu kopgarums ir 20 115 km, tai skaitā galvenie autoceļi 1 669 km, reģionālie autoceļi – 5 318 km un vietējie autoceļi 13 128 km.  
 
Sigita Audere
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālrunis: 67686908, 28303346 
e-pasts: sigita.audere@lau.lv
 
Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk