Diennakts bezmaksas infolīnija

+371 8000 5555

Jaunumi

 Brauktuves ar pretapledojuma materiālu apstrādā 63 ziemas dienesta automašīnas

 
Līdz plkst. 13.00, VAS „Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) ziemas dienesta darbos iesaistītas 63 tehnikas vienības. Brauktuves tiek apstrādātas ar pretapeldojuma materiālu.
 
Uz visiem valsts galvenajiem autoceļiem braukšanas apstākļi ir apmierinoši.
 
Apmierinoši braukšanas apstākļi ir gandrīz uz visiem reģionālajiem autoceļiem, izņemot Aizkraukles, Alūksnes, Liepājas un Ogres apkaimē. Uz šiem autoceļiem tiek veikta apstrāde ar pretapledojuma materiālu.
 
Apgrūtināti braukšanas apstākļi ir uz visiem vietējas nozīmes autoceļiem.
 
Latgales reģionā uz vietējiem autoceļiem brauktuves tiek gan tīrītas no sniega, gan apstrādātas ar pretapeldojuma materiālu, darbus veic 22 ziemas dienesta automašīnas. Centra reģions ziemas dienesta darbos iesaistītas – 36, Kurzemē – trīs un Vidzemes reģionā divas ziemas dienesta automašīnas.
 
Autoceļu uzturētāji atgādina, ka autovadītājiem jābūt uzmanīgiem un dodoties ceļā jāizvēlas laika un ceļa apstākļiem atbilstošs braukšanas stils un ātrums. 
 
Par LAU:
Novērtējot uzņēmuma korporatīvo atbildību 2013. gadā, LAU piešķirta Ilgtspējas indeksa Sudraba kategorija.
LAU visā valsts teritorijā, izņemot Rīgas pilsētu, veic valsts autoceļu kompleksos uzturēšanas darbus, kā arī būvmateriālu – dolomīta šķembu, drupinātās grants un sagatavotās smilts ražošanu.
LAU veic ikdienas uzturēšanas darbus uz vairāk nekā 900 tiltiem. Uzturamo valsts autoceļu kopgarums ir 20 115 km, tai skaitā galvenie autoceļi 1 669 km, reģionālie autoceļi – 5 318 km un vietējie autoceļi 13 128 km.  
 
Sigita Audere
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālrunis: 67686908, 28303346 
e-pasts: sigita.audere@lau.lv
 
Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk