Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Apbalvojumi

Atzinība - Taisnīga alga

 

Zelta ķivere 2019.gads

 

 

 

Bronzas kategorija Drošākais uzņēmuma autoparks 

VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ieguvis bronzas kategoriju apdrošināšanas kompānijas Balta rīkotajā konkursā  “Balta gada balva 2019” kā Drošākais uzņēmuma autoparks.

 

 

Platīna kategorija Ilgtspējas indeksā

VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” piecus gadus ir piedalījies Ilgtspējas indeksā, jau otro gadu iegūstot platīna, bet iepriekšējos gados- sudraba kategoriju. Ilgtspējas indeksā tiek vērtēta uzņēmuma stratēģija, darba vide, tirgus attiecības, ietekme uz vidi un sabiedrība, kas nodrošina starptautiskām prasībām atbilstošu uzņēmuma novērtējumu.

 

 

 

Labklājības ministrijas apbalvojums Ģimenei draudzīgs komersants 

 

 

 

 

Atzinība

Vas "Latvijas autoceļu uzturētājs" saņēmis atzinību, ko pasniedza Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Latvijas Būvuzņēmēju partnerību un Latvijas Būvniecības nozares arodbiedrību, par atbalstu būvniecības ģenerālvienošanās noslēgšanā un ieguldījumu godīgas konkurences veidošanā nozarē. 

 
Pateicība
Latvijas Republikas Aizsardzības ministrija izsaka pateicību VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" par sadarbību un atbalstu 2018. gada militāro mācību laikā.
 

 

Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk