Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

02.05.2011

05.05.2011.

 AS „Latvijas autoceļu uzturētājs" ir ieguvis Autoceļu avīzes Gada balvu nominācijā „Gada jaunievedums”

 
Piektdien, 29.aprīlī , laikraksta „Autoceļu avīze” Gada Balvas pasniegšanas svinīgajā ceremonijā LAU ieguva Gada balvu nominācijā „Gada Jaunievedums”.

 Laikraksta „Autoceļu Avīze” Gada balva ir laikraksta redakcijas un tās redkolēģijas, ko pārstāv VAS „Latvijas Valsts ceļi”, biedrība „Latvijas ceļu būvētājs”, Latvijas ceļinieku asociācija, Transportbūvju inženieru asociācija un AS „Latvijas autoceļu uzturētājs”, sadarbībā tapis projekts, lai novērtētu pagājušajā gadā paveikto un izteiktu publisku atzinību tiem, kas autoceļu nozarē strādājuši viskvalitatīvāk un sasnieguši vislabākos rezultātus. Vērtēšanu veica neatkarīgi „Autoceļu Avīzes” pieaicināti eksperti no Latvijas un Lietuvas. Gada balva tika piešķirta piecās nominācijās. Nominanti apskatāmi www.lvceli.lv

 LAU ieguva balvu „Gada jaunievedums” par „Ikdienas uzturēšanas darbu nodošanas un pieņemšanas elektroniskā darbu žurnāla”  un „Ziemas dienesta elektroniskā žurnāla” ieviešanu. Šo žurnālu ieviešana lika mūsu darbiniekiem nomainīt pildspalvu pret datora klaviatūru un kalkulatoru nomainīt ar datorprogrammu. Šos žurnālus vienotā interneta vidē, ar speciālo piekļuvi, vienlaicīgi pielieto visplašākais ceļu nozarē strādājošo inženiertehnisko darbinieku skaits. Žurnāli nodrošina un uzlabo informācijas ievadi, apriti un analīzi par veikto darbu apjomu uz valsts autoceļiem un dot iespēju plašai un daudzpusīgai datu apstrādei un analīzei.

 Liels nopelns elektronisko žurnālu ieviešanai ir visam LAU Ražošanas departamenta kolektīvam; direktoram Jurim Milleram, direktora vietniekam un uzturēšanas daļas vadītājam Vilnim Vigulim, ceļu būvinženierei Gitai Laugalei. Īpaši daudz enerģijas šī projekta realizēšanas un ieviešanas procesā ieguldīja informācijas vadības speciālists Mārtiņš Kirilovs un reģionālā projektu vadītāja Baiba Done, kuri turpina darbu ektronisko žurnālu pilnveidošanā.

 Patiesi lepojamies ar LAU ražošanas departamenta darbiniekiem par viņu ieguldīto darbu un enerģiju šī projekta realizēšanā.

Īsumā par LAU:

AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” netiek finansēts no valsts budžeta, nesaņem valsts dotācijas un pilnībā darbojas kā komercuzņēmums, strādājot un konkurējot autoceļu būves un uzturēšanas tirgū.AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” visā valsts teritorijā, izņemot Rīgas pilsētu, veic valsts autoceļu kompleksos uzturēšanas darbus, ceļu remontu un būvniecību, kā arī būvmateriālu – dolomīta šķembu, drupinātās grants un sagatavotās smilts ražošanu.LAU uzturamo valsts autoceļu kopgarums ir 20 167 km, tai skaitā galvenie valsts autoceļi ir 1 622 km jeb 8,0%, reģionālie autoceļi – 5 320 km jeb 26,4%, vietējie autoceļi – 13 225 km 65,6%.

Informāciju sagatavoja: 
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” sabiedrisko attiecību speciāliste K.Gulbe
tālr. 67686908, mob. 29163093, e-pasts: kaija.gulbe@lau.lv

 

Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk