Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

03.05.2013

03.05.2013.

 AS „ Latvijas autoceļu uzturētājs” ir uzsācis autoceļu melnā seguma bedrīšu masveida remontdarbus

 Iestājoties tehnoloģijai atbilstošiem laika apstākļiem AS " Latvijas autoceļu uzturētājs" (LAU) ir uzsācis valsts autoceļu melnā seguma bedrīšu masveida remontus visā Latvijā. Remontdarbi tiks veikti prioritārā secībā, sākot ar A klases ceļiem. Kopumā uz valsts autoceļiem strādās vairāk nekā 100 ceļu remontbrigādes.

LAU vēlas informēt, ka darbu veikšanas posmā uz vienu diennakti tiks ierobežots braukšanas ātrums līdz 70 km/h. Lūdzam autovadītājus ievērot norādes, lai pasargātu savu un citu satiksmes dalībnieku tehnikas līdzekļus no bojājumiem, ko var izraisīt no ceļa paceltās smalkās frakcijas šķembas.

Ceļu uzturētāju darbs ir saistīts ar paaugstinātu risku. LAU aicina autovadītājus, ievērot ātruma ierobežojumu, būt uzmanīgiem un iecietīgiem pret ceļu remontdarbu veicējiem – mēs strādājam, lai uzlabotu satiksmes drošību un vēlamies, lai autovadītāji neapdraudētu mūsu pašu drošību.

Īsumā par LAU:
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” netiek finansēts no valsts budžeta, nesaņem valsts dotācijas un pilnībā darbojas kā komercuzņēmums, strādājot un konkurējot autoceļu būves un uzturēšanas tirgū.
Uzņēmums visā valsts teritorijā, izņemot Rīgas pilsētu, veic valsts autoceļu kompleksos uzturēšanas darbus, kā arī būvmateriālu – dolomīta šķembu, drupinātās grants un sagatavotās smilts ražošanu.

Informāciju sagatavoja:
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” sabiedrisko attiecību speciāliste K.Gulbe
tālr. 67686908, mob. 29163093, e-pasts: kaija.gulbe@lau.lv

Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk