Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

05.02.2013.

27.02.2012.

Šorīt valsts autoceļu uzturēšanu nodrošina 189 ziemas dienesta tehnikas vienības

 
Valsts autoceļu uzturēšanas darbos 5.februāra rītā visā Latvijā strādā 189 AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) ziemas dienesta tehnikas vienības.
 
Valsts autoceļu uzturēšanas darbos 5.februāra rītā strādā 189 LAU ziemas dienesta tehnikas vienības. Autoceļi tiek tīrīti un apstrādāti ar pretapledojuma materiālu.
 
Valsts Centrālajā reģionā autoceļu uzturēšanu šajā rītā nodrošina 58 ziemas dienesta tehnikas vienības, no tām 29 - Rīgas rajonā. Braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem autoceļiem reģionā ir apmierinoši. 
 
Kurzemē valsts autoceļu uzturēšanā iesaistītas 49 tehnikas vienības. Valsts galvenie autoceļi tiek tīrīti un apstrādāti ar pretapledojuma materiālu. Arī šajā reģionā braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem autoceļiem ir apmierinoši. 
 
Vidzemes reģionā valsts autoceļu uzturēšanu nodrošina 46 LAU ziemas dienesta tehnikas vienības. Braukšanas apstākļus reģionā dažviet apgrūtina sniegs. Autoceļi tiek tīrīti un apstrādāti ar pretapledojuma materiālu.
 
Latgales reģionā šajā rītā valsts autoceļu uzturēšanā strādā 36 tehnikas vienības. Braukšanas apstākļi apgrūtināti lielākajā daļā reģiona. Autoceļus daudzviet atkārtoti tīra un apstrādā ar pretapledojuma materiālu.
 
Īsumā par LAU:
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” netiek finansēts no valsts budžeta, nesaņem valsts dotācijas un pilnībā darbojas kā komercuzņēmums, strādājot un konkurējot autoceļu būves un uzturēšanas tirgū.
Uzņēmums visā valsts teritorijā, izņemot Rīgas pilsētu, veic valsts autoceļu kompleksos uzturēšanas darbus, kā arī būvmateriālu – dolomīta šķembu, drupinātās grants un sagatavotās smilts ražošanu.
 
Informāciju sagatavoja:
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” sabiedrisko attiecību speciāliste V.Šuberte
tālr. 67686908, mob. 29520634, e-pasts: vineta.suberte@lau.lv
Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk