Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

05.11.2015.

05.11.2015.

 Autovadītāju ievērībai: drošas braukšanas ieteikumi

 
Va/s Latvijas Valsts ceļi informē, ka šorīt meteoroloģiskie apstākļi neietekmē braukšanu pa valsts autoceļiem. Bez nokrišņiem, gaisa temperatūra no +6ºC līdz +9ºC. 
 
Uzņēmumi Latvijas Valsts ceļi un Latvijas autoceļu uzturētājs, sadarbībā ar Drošas braukšanas skolu piedāvā drošas braukšanas ieteikumus. Starpsezonā, kad vēl nav iestājušies noturīgi ziemas apstākļi, autovadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem uz ceļiem.
 
Izvēlies pareizo braukšanas ātrumu un pievērs uzmanību ceļu segumam! Ja mēs varētu paskatīties uz riepu no apakšas tad redzētu, ka saķeres laukums riepai ar ceļa virsmu ir apmēram plaukstas lielumā. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties labas kvalitātes ziemas riepas.
 
Transportlīdzekļu vadāmība var pasliktināties arī uz slapja ceļa, vai tāda, kas ir piebiris ar koku lapām un tamdēļ kļuvis slidens. Šajā laikā aktīvā satiksme rīta un vakara stundas jau norisinās tumsā un samazinātas redzamības apstākļos, kad ceļš var nebūt pietiekami labi pārskatāms.
 
Tāpēc aicinām arī gājējus un velosipēdu vadītājus rūpēties par satiksmes un savu drošību, diennakts tumšajā laikā ārpus apdzīvotām vietām un apdzīvotās vietās posmos, kuri nav pietiekami un vienmērīgi apgaismoti, lietot apģērbu (vesti) ar labi redzamiem gaismu atstarojoša materiāla elementiem.
 
Aktuālā informācija par satiksmi valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, www.lvceli.lv, kā arī aplikācijā Waze.
 
Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk