Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

06.02.2013

06.02.2013.

Šorīt valsts autoceļu uzturēšanu nodrošina 137 ziemas dienesta tehnikas vienības

 
Valsts autoceļu uzturēšanas darbos 6.februāra rītā strādā 137 AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) ziemas dienesta tehnikas vienības.
 
Valsts autoceļu uzturēšanas darbos 6.februāra rītā strādā 137 LAU ziemas dienesta tehnikas vienības. Braukšanas apstākļus daudzviet apgrūtina sniegs un apledojuma veidošanās uz brauktuvēm. Autoceļi tiek tīrīti un apstrādāti ar pretapledojuma materiālu.
 
Valsts Centrālajā reģionā šajā rītā līdz plkst. 8:00 darbos tika iesaistītas 55 ziemas dienesta tehnikas vienības, no tām 24 - Rīgas rajonā. Braukšanas apstākļi reģionā pa valsts galvenajiem autoceļiem ir apgrūtināti braukšanai Rīga – Ainaži virzienā.
 
Vidzemē 6.februāra rītā valsts autoceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 35 LAU ziemas dienesta tehnikas vienības. Šajā reģionā braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem autoceļiem pārsvarā ir apmierinoši. Brauktuves gan tīra, gan apstrādā ar pretapledojuma materiālu.
 
Kurzemē valsts autoceļu uzturēšanu nodrošina 28 tehnikas vienības, autoceļi tiek apstrādāti ar pretapledojuma materiālu. Braukšanas apstākļi apgrūtināti ceļu posmos uz Rīgas – Liepājas un Rīgas - Ventspils šosejas.
 
Latgales reģionā līdz plkst. 8:00 darbos iesaistītas 19 ziemas dienesta tehnikas vienības. Braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem autoceļiem reģionā pārsvarā ir apmierinoši.
 
Meteorologi sola nokrišņus dienas laikā slapja sniega un sniega veidā, veidosies apledojums. Autovadītāji visā Latvijā tiek aicināti braukt uzmanīgi un izvēlēties laika un ceļa apstākļiem piemērotu braukšanas stilu un ātrumu.  
 
Īsumā par LAU:
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” netiek finansēts no valsts budžeta, nesaņem valsts dotācijas un pilnībā darbojas kā komercuzņēmums, strādājot un konkurējot autoceļu būves un uzturēšanas tirgū.
Uzņēmums visā valsts teritorijā, izņemot Rīgas pilsētu, veic valsts autoceļu kompleksos uzturēšanas darbus, kā arī būvmateriālu – dolomīta šķembu, drupinātās grants un sagatavotās smilts ražošanu.
 
Informāciju sagatavoja:
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” sabiedrisko attiecību speciāliste K.Gulbe
tālr. 67686908, mob. 29163093, e-pasts: kaija.gulbe@lau.lv

 

Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk