Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

07.02.2013.

18.01.2012.

Šorīt valsts autoceļu uzturēšanu nodrošina 109 ziemas dienesta tehnikas vienības

 
Valsts autoceļu uzturēšanas darbos 07.februāra rītā strādā 109 AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) ziemas dienesta tehnikas vienības.
 
Valsts autoceļu uzturēšanas darbos 07.februāra rītā strādā 109 LAU ziemas dienesta tehnikas vienības. Daudzviet veidojas apledojums, braukšanas apstākļi apgrūtināti pa valsts galvenajiem autoceļiem Vidzemē un Latgalē, kā arī atsevišķos ceļu posmos Kurzemē. Autoceļi tiek apstrādāti ar pretapledojuma materiālu.
 
Valsts Centrālajā reģionā šajā rītā strādā 28 ziemas dienesta tehnikas vienības, no tām 12 - Rīgas rajonā. Braukšanas apstākļus reģionā atsevišķos ceļu posmos apgrūtina apledojums.
 
Latgales reģionā valsts autoceļu uzturēšanu nodrošina 35 tehnikas vienības. Autoceļi reģionā ir sniegoti, tie tiek tīrīti un apstrādāti ar pretapledojuma materiālu.
 
Vidzemes reģionā šajā rītā strādā 33 ziemas dienesta tehnikas vienības. Braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem autoceļiem ir apgrūtināti gandrīz visā reģionā.
 
Kurzemē 07.februāra rītā valsts autoceļu uzturēšanu nodrošina 13 LAU ziemas dienesta tehnikas vienības. Braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem autoceļiem reģionā lielākoties ir apmierinoši.
 
Ceļu uzturētāji lūdz autovadītājus būt uzmanīgiem un izvēlēties laika un ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas stilu un ātrumu.  
 
Īsumā par LAU:
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” netiek finansēts no valsts budžeta, nesaņem valsts dotācijas un pilnībā darbojas kā komercuzņēmums, strādājot un konkurējot autoceļu būves un uzturēšanas tirgū.
Uzņēmums visā valsts teritorijā, izņemot Rīgas pilsētu, veic valsts autoceļu kompleksos uzturēšanas darbus, kā arī būvmateriālu – dolomīta šķembu, drupinātās grants un sagatavotās smilts ražošanu.
 
Informāciju sagatavoja:
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” sabiedrisko attiecību speciāliste V.Šuberte
tālr. 67686908, mob. 29520634, e-pasts: vineta.suberte@lau.lv
Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk