Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

07.09.2012

07.09.2012.

 

AS “Latvijas autoceļu uzturētājs” par dalību Atvērto durvju dienā.
  
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” šogad piedalās Atvērto durvju dienā un gaidīs ciemos vidusskolēnus.
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” ( LAU ) šogad piedalās Valsts kancelejas organizētajā  Atvērto durvju dienā, lai vidusskolēniem sniegtu priekšstatu par darbu autoceļu uzturēšanas jomā.
 
 
28. septembrī skolēnu grupas tiek gaidītas LAU struktūrvienībās, kurās tiks piedāvāts neliels ieskats ceļu nozarē, ceļu uzturētāju darba procesā, ekskursija pa ražošanas bāzi, tikšanās ar speciālistiem, kā arī autoceļu uzturēšanas tehnikas paraugdemonstrējumi.
 
Skolēni tiek aicināti viesoties LAU ražošanas bāzēs Siguldā, Mārupē, Berģos, Ogrē, Jēkabpilī, Jelgavā, Alūksnē, Valmierā, Smiltenē, Cēsīs, Limbažos, Kuldīgā un Liepājā, iepriekš piesakoties. Plašāka informācija par iespējām apmeklēt LAU ražosānas bāzes Avērto durvju ietvaros atrodama mājaslapā www.atvertodurvjudiena.lv
 
AS „ Latvijas autoceļu uzturētājs” vēl skolēniem un skolotājiem veiksmīgu, radošu un interesantu mācību gadu.
 
Īsumā par LAU:
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” visā valsts teritorijā, izņemot Rīgas pilsētu, veic valsts autoceļu kompleksos uzturēšanas darbus, kā arī būvmateriālu – dolomīta šķembu, drupinātās grants un sagatavotās smilts ražošanu.
 
Informāciju sagatavoja: 
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” sabiedrisko attiecību speciāliste K.Gulbe
tālr. 67686908, mob. 29163093, e-pasts: kaija.gulbe@lau.lv
Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk