Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

08.10.2015.

08.10.2015.

 Autovadītāju ievērībai: atsevišķās vietās uz ceļiem veidojas sarma un ceļš kļūst slidens 

 
Vēršam autobraucēju uzmanību uz to, ka rudenī strauji sarūk gaišais diennakts periods, ir iespējama migla un satiksme rītos un vakaros norit sliktākas redzamības apstākļos. Neapgaismotos posmos ceļš kļūst grūtāk pārredzams un var savlaicīgi nepamanīt gājējus vai stāvošus transportlīdzekļus. Aukstajos rītos, kad temperatūra noslīd zem nulles, atsevišķās vietās uz ceļiem veidojas sarma un ceļš kļūst slidens. Aicinām pārliecināties par brauktuves stāvokli un izvēlēties drošu braukšanas ātrumu.
 
Aicinām arī gājējus un velosipēdu vadītājus rūpēties par satiksmes un savu drošību, diennakts tumšajā laikā posmos, kuri nav pietiekami un vienmērīgi apgaismoti, lietot apģērbu vai vesti ar labi saskatāmiem gaismu atstarojoša materiāla elementiem. Pieredze rāda, ka ar kādu gaismu atstarojošu elementu apģērbā vai pie somas piestiprinātu atstarotāju ir par maz – autovadītājs gājēju var nepamanīt.
 
 
Valsts autoceļu tīklā tikmēr turpinās aktīva remontdarbu sezona. Aktuālā informācija par satiksmi valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, www.lvceli.lv, kā arī aplikācijā Waze.
 
Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk