Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

10.06.2016

15.06.2016.

LAU jaunus sniega tīrītājus iegādāsies par 1,79 miljoniem eiro 

VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) atklātā konkursā par  sniega tīrītāju-pašizgāzēju iegādi par uzvarētāju atzinis kravas automašīnu MAN dīleri SIA “Avar Auto”, kas LAU piegādās 11 MAN markas kravas automašīnas ar ziemas dienesta aprīkojumu par kopējo līgumsummu – 1,79 miljoni eiro, neskaitot PVN.

Ar LAU Iepirkumu komisijas lēmumu konkursā “Kravas automobiļu ar ziemas dienesta aprīkojumu iegāde”  SIA “Avar Auto” atzīts par uzvarētāju visās 3 izsludinātajās iepirkuma lotēs. Kopumā tika saņemti trīs piedāvājumi.

VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” valdes priekšsēdētājs Vladimirs Kononovs uzsver, ka jaunas tehnikas iegāde nepieciešama, lai turpinātu atjaunot tehnikas parku: “Mēs ievērojam senu tautas paražu, ka ratus taisa ziemā, bet ragavas kaļ vasarā. Iegādāsimies augstas kvalitātes tehniku – kravas transporta pasaulē labi zināmās MAN markas automašīnas –, ar kurām vienlaikus varēs veikt vairākus autoceļu uzturēšanas darbus.” 

SIA “Avar Auto” piegādās LAU 9 trīsasu sniega tīrītājus-pašizgāzējus ar divām dzenošajām asīm par kopējo līgumsummu EUR 1 439 179 (bez PVN). Ar dīzeļdegvielas dzinējiem aprīkotajiem kravas automobiļiem vienlaikus būs iespējams strādāt gan ar priekšējo, gan sānu sniega tīrīšanas lāpstām un kaisītāju, spēkratam pārvietojoties ar vismaz 50 km/h darba ātrumu. Automobiļu papildaprīkojumā tiks iekļauts trīspusējs pažizgāzējs ar vismaz 13 m3  tilpumu.

SIA “Avar Auto” piegādās arī vienu trīsasu sniega tīrītāju ar divām dzenošajām asīm, kas aprīkots ar āķa tipa platformas maiņas sistēmu, par kopējo līgumsummu EUR 213 818 (bez PVN), kā arī vienu divasu kravas automobili ar abām dzenošajām asīm un trīspusēju pašizgāzēju par kopējo līgumsummu EUR 132 947 (bez PVN). Iepirkumu komisija SIA “Avar Auto” piedāvājumu atzinusi par saimnieciski izdevīgāko. Kravas spēkratu iegāde tiks realizēta finanšu līzingā. Pasūtītājs solījis piegādi nodrošināt 22 nedēļu laikā no līguma noslēgšanas brīža.

 

Par SIA “Avar Auto”

SIA “Avar Auto” ir Vācijas koncerna “MAN Truck&Bus GmbH” oficiālais pārstāvis Latvijā, kas nodarbojas ar jaunu un lietotu MAN kravas automašīnu un autobusu, kā arī speciālās un piekabju tehnikas tirdzniecību un remontu.

Par VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs”

“Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) veic gandrīz 200 dažādus ikdienas uzturēšanas darbus uz valsts autoceļiem. Uzturamo valsts autoceļu kopgarums ir vairāk nekā 20 000 km, no tiem vairāk nekā 8000 km autoceļu ir ar melno segumu un gandrīz 12 000 km ir grants autoceļu. Tāpat ikdienas uzturēšanas darbi tiek veikti uz vairāk nekā 900 tiltiem.

Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk