Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

12.03.2015.

12.03.2015.

 Greiderē nožuvušus grants autoceļus

Lai uzlabotu braukšanas apstākļus uz grants autoceļiem, VAS „Latvijas autoceļu uzturētājs” novērš iesēdumus, bedres un citas ceļa seguma deformācijas, kuras izveidojušās pēc ziemas sezonas. Greiderēšanu veic tikai uz darba tehnoloģijai atbilstoša mitruma autoceļu segumiem. 
 
Savukārt uz grants autoceļu segumiem, kuri vēl ir pārmitrināti, klāti ar apledojuma kārtu (tas novērojams meža apvidos) darbi netiek veikti, jo nav iespējams nodrošināt kvalitatīvu darba izpildi. Lai ceļa seguma stāvokli nepasliktinātu, ir ieviesti pagaidu kravas autotransporta masas ierobežojumi. Ceļa segumam ir pilnībā jāatkūst, lai varētu veikt greiderēšanas darbus un atgūtu nestspēju.
 
LAU regulāri apseko valsts autoceļus un tiklīdz konstatēs, ka ceļa segums atbilst tehnoloģijai, tiks uzsākta greiderēšana. 
 
Par LAU:
LAU visā valsts teritorijā, izņemot Rīgas pilsētu, veic valsts autoceļu kompleksās ikdienas uzturēšanas darbus, kā arī būvmateriālu – dolomīta šķembu, drupinātās grants un sagatavotās smilts ražošanu.
LAU veic ikdienas uzturēšanas darbus uz vairāk nekā 900 tiltiem. Uzturamo valsts autoceļu kopgarums ir vairāk nekā 20 000 km, no tiem vairāk nekā 8 000 km autoceļu ir ar melno segumu un gandrīz 12 000 km ir grants autoceļu. 
 
Sigita Audere
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālrunis: 67686908, 28303346 
e-pasts: sigita.audere@lau.lv
www.lau.lv  
 
Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk