Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

12.09.2011

12.09.2011.

 

Par AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” rīkoto semināru „Ikdienas uzturēšanas darbi autoceļu segumu uzlabošanai”
 
 Šī gada 8. augustā Brocēnu novada atpūtas kompleksā „Smuku muiža” notika AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” ( LAU) rīkotais seminārs „Ikdienas uzturēšanas darbi autoceļu segumu uzlabošanai”.
 
Seminārā piedalījās AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” un VAS „Latvijas Valsts ceļi” ( LVC ) vadošie darbinieki un speciālisti, kā arī viesi no Satiksmes ministrijas, kopumā 143 cilvēki.
 
Tā mērķis bija pārrunāt iespējas kā uzlabot autoceļu ikdienas uzturēšanas darbu kvalitāti, ikdienas uzturēšanas darbu plānošanu un veicināt savstarpējo komunikāciju starp ikdienas uzturēšanas darbu pasūtītāju un izpildītāju.
 
Seminārā ar runu uzstājās gan LAU speciālisti, gan LVC pārstāvji, daloties savā pieredzē un pārdomās par tēmām:
  • asfaltbetona seguma uzturēšana, virsmas apstrāde;
  • grants un šķembu segumu uzturēšana ( segumu planējamās kārtas atjaunošana, planēšana, profilēšana, krūmu un atvašu pļaušana);
  • satiksmes organizācija ( līniju uznešana ar krāsu, ceļazīmju ražošana un uzstādīšana);
  • ilgtermiņa plānošanas un savlaicīgi veikta pasūtījuma nozīme ikdienas uzturēšanas darbu izpildei.
Īpaši lielu semināra dalībnieku interesi izraisīja LAU tehnikas demonstrējumi darbībā, kuru laikā varēja ne tikai uzzināt tehnisko informāciju par katru tehnikas vienību, bet arī pārliecināties par darba rezultātu.
 
LAU vadības izsaka lielu paldies visiem semināra organizatoriem, ceļu rajonu direktoriem un izpilddirektoriem par atsaucību un aktīvu līdzdalību semināra norisē.
 
Īsumā par LAU:
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” netiek finansēts no valsts budžeta, nesaņem valsts dotācijas un pilnībā darbojas kā komercuzņēmums, strādājot un konkurējot autoceļu būves un uzturēšanas tirgū.
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” visā valsts teritorijā, izņemot Rīgas pilsētu, veic valsts autoceļu kompleksos uzturēšanas darbus, ceļu remontu un būvniecību, kā arī būvmateriālu – dolomīta šķembu, drupinātās grants un sagatavotās smilts ražošanu.
LAU uzturamo valsts autoceļu kopgarums ir 20 167 km, tai skaitā galvenie valsts autoceļi ir 1 622 km jeb 8,0%, reģionālie autoceļi – 5 320 km jeb 26,4%, vietējie autoceļi – 13 225 km 65,6%.
Informāciju sagatavoja: 
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” sabiedrisko attiecību speciāliste K.Gulbe
tālr. 67686908, mob. 29163093, e-pasts: kaija.gulbe@lau.lv
Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk