Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

14.06.2011

14.06.2011.

AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” Tukuma CR nodots jaunuzbūvēts meža ceļa posms 

AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) Tukuma ceļu rajons pabeidzis darbus pie AS „Latvijas valsts meži” pasūtītā meža autoceļa „Senču ceļš” posma būvniecības.
 
Šā gada 13. jūnijā AS „Latvijas valsts meži” pārstāvji pieņēma Tukuma ceļu rajona būvēto ceļu posmu „Senču ceļš” Sēmes pagastā. Autoceļa būvniecības darbi tika uzsākti šā gada aprīlī un pabeigti, saskaņā ar plānoto, 31. maijā. AS „Latvijas valsts meži” pārstāvji atzinīgi novērtēja veikto darbu.
 
Tukuma CR direktors Andris Pētersons izsaka pateicību saviem darbiniekiem, kas veikuši lielu darbu šī projekta īstenošanā. Īpašu paldies direktors vēlas teikt būvniecības darbu vadītājam Egilam Reidem, darbu vadītāja palīgam Andrim Eisakam, Tukuma CR izpilddirektoram Egilam Rēdmanim, kas veica darbu pie iepirkuma un objekta nodošanas dokumentācijas sagatavošanas, ekskavatora vadītājam Edgaram Lejam, buldozeristam Dainim Murānam, autovadītājam Viktoram Gordejevam, autogreidera prasmīgajam vadītājam Jurim Sivgalam un pārējiem sarežģītā darba veicējiem.
 
LAU administrācija izsaka lielu paldies par teicami veikto darbu!
 
 
Īsumā par LAU:
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” netiek finansēts no valsts budžeta, nesaņem valsts dotācijas un pilnībā darbojas kā komercuzņēmums, strādājot un konkurējot autoceļu būves un uzturēšanas tirgū.
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” visā valsts teritorijā, izņemot Rīgas pilsētu, veic valsts autoceļu kompleksos uzturēšanas darbus, ceļu remontu un būvniecību, kā arī būvmateriālu – dolomīta šķembu, drupinātās grants un sagatavotās smilts ražošanu.
LAU uzturamo valsts autoceļu kopgarums ir 20 167 km, tai skaitā galvenie valsts autoceļi ir 1 622 km jeb 8,0%, reģionālie autoceļi – 5 320 km jeb 26,4%, vietējie autoceļi – 13 225 km 65,6%.
Informāciju sagatavoja: 
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” sabiedrisko attiecību speciāliste K.Gulbe
tālr. 67686908, mob. 29163093, e-pasts: kaija.gulbe@lau.lv
 
Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk