Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

16.01.2013.

14.12.2012.

Šorīt valsts autoceļu uzturēšanu nodrošina 171 ziemas dienesta tehnikas vienība

Valsts autoceļu uzturēšanas darbos 16.janvāra rītā visā Latvijā strādā 171 AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) ziemas dienesta tehnikas vienība.
 
Valsts autoceļu uzturēšanas darbos 16.janvāra rītā strādā 171 LAU ziemas dienesta tehnikas vienība. Autoceļi tiek tīrīti un apstrādāti ar pretapledojuma materiālu.
 
Valsts Centrālajā reģionā šajā rītā strādā 45 ziemas dienesta tehnikas vienības, no tām 21 - Rīgas rajonā. Braukšanas apstākļi atsevišķos ceļu posmos apgrūtināti, jo veidojas apledojums.
 
Vidzemes reģionā valsts autoceļu uzturēšanu nodrošina 53 tehnikas vienības, Latgales reģionā strādā 41 ziemas dienesta tehnikas vienība. Braukšanas apstākļus arī šajos reģionos daudzviet apgrūtina apledojums.
 
Kurzemē šajā rītā valsts autoceļu uzturēšanu nodrošina 32 LAU ziemas dienesta tehnikas vienības. Braukšanas apstākļi reģionā ir apmierinoši.
 
Autovadītāji tiek aicināti braukt uzmanīgi un izvēlēties laika un ceļa apstākļiem piemērotu braukšanas stilu un ātrumu.  
 
Īsumā par LAU:
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” netiek finansēts no valsts budžeta, nesaņem valsts dotācijas un pilnībā darbojas kā komercuzņēmums, strādājot un konkurējot autoceļu būves un uzturēšanas tirgū.
Uzņēmums visā valsts teritorijā, izņemot Rīgas pilsētu, veic valsts autoceļu kompleksos uzturēšanas darbus, kā arī būvmateriālu – dolomīta šķembu, drupinātās grants un sagatavotās smilts ražošanu.
 
Informāciju sagatavoja:
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” sabiedrisko attiecību speciāliste V.Šuberte
tālr. 67686908, mob. 29520634, e-pasts: vineta.suberte@lau.lv
 
 
Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk