Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

17.11.2015.

17.11.2015.

 Autovadītāju ievērībai: rudenīgi laikapstākļi uz ceļiem, redzamība var būt apgrūtināta  

 
Vēršam autobraucēju uzmanību uz to, ka rudenī bieži ir iespējama migla un lietus un līdz ar to satiksme var notikt apgrūtinātas redzamības apstākļos. Neapgaismotos posmos ceļš kļūst sliktāk pārredzams un var savlaicīgi nepamanīt gājējus vai stāvošus transportlīdzekļus. 
 
 
Aicinām autovadītājus izvēlēties rudens laika un ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu. Tāpat aicinām pārliecināties par automašīnas tehnisko stāvokli, īpaši uzmanību pievēršot riepu stāvoklim un gaismu regulējumam.
 
Atgādinām autovadītājiem, ka ir atlikušas vēl trīs nedēļas lai nomainītu esošās riepas pret ziemas riepām, kuras visiem automobiļiem ir obligātas ar 1.decembri.
 
Aicinām arī gājējus un velosipēdu vadītājus rūpēties par satiksmes un savu drošību, diennakts tumšajā laikā posmos, kuri nav pietiekami un vienmērīgi apgaismoti, lietot apģērbu vai vesti ar labi saskatāmiem gaismu atstarojoša materiāla elementiem. Pieredze rāda, ka ar kādu gaismu atstarojošu elementu apģērbā vai pie somas piestiprinātu atstarotāju ir par maz – autovadītājs gājēju var nepamanīt.
 
Aktuālā informācija par satiksmi valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, www.lvceli.lv, kā arī aplikācijā Waze.
 
Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk