Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

17.12.2012.

06.12.2012.

Šorīt valsts autoceļu uzturēšanā iesaistītas 279 ziemas dienesta tehnikas vienības

 
Valsts autoceļu uzturēšanas darbos 17.decembra rītā visā Latvijā strādā 279 AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) ziemas dienesta tehnikas vienības.
 
Valsts autoceļu uzturēšanas darbos 17.decembra rītā strādā 279 LAU ziemas dienesta tehnikas vienības. Autoceļi tiek tīrīti un apstrādāti ar pretapledojuma materiālu visas nakts garumā, tomēr puteņa dēļ braukšanas apstākļi joprojām apgrūtināti lielākajā daļā Latvijas autoceļu. Ceļu uzturētāji turpina strādāt pastiprinātā režīmā.
 
Valsts Centrālajā reģionā šajā rītā strādā 87 ziemas dienesta tehnikas vienības, no tām 35 - Rīgas rajonā. Braukšanas apstākļi gandrīz visā reģionā ir apgrūtināti.
 
Kurzemē valsts autoceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 68 tehnikas vienības. Braukšanas apstākļi apgrūtināti visā reģionā, bet atsevišķi vietējas nozīmes ceļi šobrīd nav izbraucami.
 
Arī Latgales reģiona valsts autoceļu uzturēšanā šorīt strādā 68 LAU ziemas dienesta tehnikas vienības. Braukšanas apstākļi reģionā ir apgrūtināti.
 
Vidzemes reģionā valsts autoceļu uzturēšanu nodrošina 56 tehnikas vienības. Apgrūtināti braukšanas apstākļi saglabājas arī šajā reģionā.
 
Autovadītāji tiek aicināti sekot līdzi laika prognozēm un ņemt vērā, ka stiprā vējā un putenī brauktuves var īsā laika periodā atkārtoti tikt aizputinātas. Autoceļu uzturētāji atgādina, ka autovadītājiem jābūt uzmanīgiem un jāizvēlas laika un ceļa apstākļiem atbilstošs braukšanas ātrums un, ja iespējams, nedoties ceļā stipra puteņa laikā.

Īsumā par LAU:

AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” netiek finansēts no valsts budžeta, nesaņem valsts dotācijas un pilnībā darbojas kā komercuzņēmums, strādājot un konkurējot autoceļu būves un uzturēšanas tirgū.
Uzņēmums visā valsts teritorijā, izņemot Rīgas pilsētu, veic valsts autoceļu kompleksos uzturēšanas darbus, kā arī būvmateriālu – dolomīta šķembu, drupinātās grants un sagatavotās smilts ražošanu.
 
Informāciju sagatavoja:
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” sabiedrisko attiecību speciāliste V.Šuberte
tālr. 67686908, mob. 29520634, e-pasts: vineta.suberte@lau.lv

 

Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk