Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

20.07.2012

03.09.2012.
20.07.2012

AS “Latvijas autoceļu uzturētājs” par reģionālo autoceļu seguma uzturēšanas darbiem Latgales reģionā.

Par grantēto valsts reģionālo autoceļu seguma uzturēšanas darbiem Latgales reģionā.
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” ir uzsācis intensīvus grantēto valsts reģionālo autoceļu seguma uzturēšanas darbus Latgales reģionā.
Autoceļu grants ceļu seguma ārkārtas uzturēšanas darbi tiek veikti saskaņā ar autoceļu pārvaldītāja VAS „Latvijas valsts ceļi” pasūtījumu un tie tiks veikti kopumā uz gandrīz 50 kilometru ceļa posma. Darbu veikšanai ir paredzēts laika posms no 2012. gada jūnija līdz augustam.
Šo darbu ietvaros tiek veikta, tā saucamā, divkārtu virsmas apstrāde, kad uz autoceļa virsmas tiek ieklāta secīgi pirmā saistvielas kārta un pirmā šķembu frakcijas kārta, kurai seko otrā saistvielas kārta un otrā šķembu frakcijas kārta ar mazāka izmēra šķembām ieklāšana.
Veicot grantēto autoceļu virsmas apstrādes darbus būtiski tiek samazināts putekļa daudzums, paaugstinot autoceļa tuvumā dzīvojošo cilvēku dzīves kvalitāti. Tiek paaugstināta ceļa segas noturība pret autotransporta un atmosfēras iedarbību, uzlabots virsmas raupjums un saķeres koificients.
Īsumā par LAU:
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” visā valsts teritorijā, izņemot Rīgas pilsētu, veic valsts autoceļu kompleksos uzturēšanas darbus, kā arī būvmateriālu – dolomīta šķembu, drupinātās grants un sagatavotās smilts ražošanu.
 
Informāciju sagatavoja: 
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” sabiedrisko attiecību speciāliste K.Gulbe
tālr. 67686908, mob. 29163093, e-pasts: kaija.gulbe@lau.lv
Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk