Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

20.10.2015.

20.10.2015.

 Autovadītāju ievērībai: drošas braukšanas ieteikumi

 
Uzņēmumi Latvijas Valsts ceļi un Latvijas autoceļu uzturētājs, sadarbībā ar Drošas braukšanas skolu piedāvā drošas braukšanas ieteikumus. Starpsezonā, kad vēl nav iestājušies noturīgi ziemas apstākļi un autoceļu kaisīšanas nav uzsākta, autovadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem uz ceļiem.
 
Izvēlies pareizo braukšanas ātrumu un pievērs uzmanību ceļu segumam! Ja mēs varētu paskatīties uz riepu no apakšas, tad redzētu, ka saķeres laukums riepai ar ceļa virsmu ir apmēram plaukstas lielumā. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties labas kvalitātes ziemas riepas.
 
Vairums gadījumos, kad automašīna ir sākusi slīdēt, par iemeslu ir bijusi nepareiza ātruma izvēle, pārāk straujas darbības ar stūri un pedāļiem. Tāpēc, lai pēc iespējas samazinātu slīdēšanas draudus, ir jāizvēlas segumam atbilstošs ātrums, un visām darbībām ar automašīnu ir jābūt pēc iespējas plūdenām.
 
Aktuālā informācija par satiksmi valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, www.lvceli.lv, kā arī aplikācijā Waze.
 
Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk