Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

24.01.2013

26.10.2012.

Šorīt valsts autoceļu uzturēšanu nodrošina 108 ziemas dienesta tehnikas vienības

Valsts autoceļu uzturēšanas darbos 24.janvāra rītā strādā 108 AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) ziemas dienesta tehnikas vienības.
 
Valsts autoceļu uzturēšanas darbos 24.janvāra rītā strādā 108 LAU ziemas dienesta tehnikas vienības. Braukšanas apstākļus daudzviet apgrūtina veidojošais apledojums. Autoceļi tiek apstrādāti ar pretapledojuma materiālu.
 
Valsts Centrālajā reģionā šajā rītā strādā 59 ziemas dienesta tehnikas vienības, no tām 28 - Rīgas rajonā. Braukšanas apstākļi reģionā pa valsts galvenajiem autoceļiem pārsvarā ir apmierinoši.
 
Kurzemē valsts autoceļu uzturēšanu nodrošina 21 tehnikas vienība, autoceļi tiek apstrādāti ar pretapledojuma materiālu. Braukšanas apstākļi apgrūtināti atsevišķos ceļu posmos uz Rīgas – Liepājas un Rīgas - Ventspils šosejas.
 
Latgales reģionā strādā 18 ziemas dienesta tehnikas vienības. Braukšanas apstākļus reģionā pa valsts galvenajiem autoceļiem dažviet apgrūtina veidojošais apledojums.
 
Vidzemē 24.janvāra rītā valsts autoceļu uzturēšanu nodrošina 10 LAU ziemas dienesta tehnikas vienības. Arī šajā reģionā braukšanas apstākļus pa valsts galvenajiem autoceļiem apgrūtina apledojums.
 
Autovadītāji visā Latvijā tiek aicināti braukt uzmanīgi un izvēlēties laika un ceļa apstākļiem piemērotu braukšanas stilu un ātrumu.  
 
Īsumā par LAU:
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” netiek finansēts no valsts budžeta, nesaņem valsts dotācijas un pilnībā darbojas kā komercuzņēmums, strādājot un konkurējot autoceļu būves un uzturēšanas tirgū.
Uzņēmums visā valsts teritorijā, izņemot Rīgas pilsētu, veic valsts autoceļu kompleksos uzturēšanas darbus, kā arī būvmateriālu – dolomīta šķembu, drupinātās grants un sagatavotās smilts ražošanu.
 
Informāciju sagatavoja:
AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” sabiedrisko attiecību speciāliste V.Šuberte
tālr. 67686908, mob. 29520634, e-pasts: vineta.suberte@lau.lv
Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk