Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

25.04.2016.

25.04.2016.

 Uz atsevišķiem autoceļu posmiem un tiltiem veikta  brauktuvju apstrāde ar pretslīdes materiāliem

 
Šorīt, VAS Latvijas autoceļu uzturētājs veica autoceļu brauktuvju un tiltu apstrādi ar pretslīdes materiāliem Babītes, Jaunmārupes, Jūrmalas apvedceļa, Talsu, Tukuma, Ventspils  apkaimē. Pirmie kaisīšanas darbi tika uzsākti plkst. 03.30.
 
Ceļu uzturētāji regulāri apseko valsts autoceļus un tiklīdz konstatēs, ka ir nepieciešams veikt brauktuvju apstrādi ar pretslīdes materiāliem, darbs tiks uzsākts. Jāņem vērā, ka brauktuvju apstrāde ar pretslīdes materiāliem, negarantē vasaras sezonai pielīdzināmus braukšanas apstākļus. Autoceļa brauktuve joprojām var būt slidena, kā arī apledojums var veidoties atkārtoti gaisa temperatūras, mitruma un citu laika apstākļu ietekmē.
 
Mainīgajos laika apstākļos, kad gaisa temperatūra ir jau virs nulles, bet zemes un ceļa virsmas temperatūra joprojām var būt zem nulles, mitrums pārvēršas ledū un uz autoceļa brauktuves var veidoties melnais ledus. Melnais ledus visbiežāk veidojas vietās, kas atrodas netālu no ūdens krātuvēm (jūra, ezeri, lielas upes, purvi), kā arī īpašai piesardzībai jābūt uz tiltiem un ceļu pārvadiem.
 
Aicinām autovadītājiem būt uzmanīgiem un dodoties ceļā izvēlēties laika un ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas stilu un ātrumu. 
 
Tāpat aicinām autovadītājus informēt par neatbilstošiem braukšanas apstākļiem uz valsts autoceļiem, zvanot uz Satiksmes informācijas centra diennakts tālruni 8000 5555.
 
Par LAU:
LAU veic gandrīz 200 dažādus ikdienas uzturēšanas darbus uz valsts autoceļiem. Uzturamo valsts autoceļu kopgarums ir vairāk nekā 20 000 km, no tiem vairāk nekā 8 000 km autoceļu ir ar melno segumu un gandrīz 12 000 km ir grants autoceļu, kā arī ikdienas uzturēšanas darbi tiek veikti uz vairāk nekā 900 tiltiem. 
 
Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk