Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

26.03.2015.

26.03.2015.

 Sakopj piegružotās ceļmalas

 
VAS „Latvijas autoceļu uzturētājs“ visā Latvijas teritorijā ir uzsācis piegružoto ceļu nomaļu sakopšanas darbus, kas pēc būtības ir tikai ceļu lietotāju nevīžīgā attieksme pret vidi. 
 
Pēdējo piecu gadu laikā atkritumu savākšana ceļmalās ir izmaksājusi vienu miljonu euro. Pērn sasniedzot lielākās gada izmaksas – 0,4 milj. euro. Šīs izmaksas varētu novirzīt lietderīgākiem ceļu uzturēšanas darbiem, piemēram, grants autoceļam veikt dubultās virsmas apstrādi, padarot to par melno segumu, tādējādi novēršot ceļa seguma putēšanu un nodrošinot komfortablākus braukšanas apstākļus. 
 
Aicinām ceļa lietotājus saudzīgi izturēties pret vidi un atkritumus izmest tiem paredzētās vietās! 
 
Par LAU:
LAU visā valsts teritorijā, izņemot Rīgas pilsētu, veic valsts autoceļu kompleksās ikdienas uzturēšanas darbus, kā arī būvmateriālu – dolomīta šķembu, drupinātās grants un sagatavotās smilts ražošanu.
LAU veic ikdienas uzturēšanas darbus uz vairāk nekā 900 tiltiem. Uzturamo valsts autoceļu kopgarums ir vairāk nekā 20 000 km, no tiem vairāk nekā 8 000 km autoceļu ir ar melno segumu un gandrīz 12 000 km ir grants autoceļu. 
 
Sigita Audere
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālrunis: 67686908, 28303346 
e-pasts: sigita.audere@lau.lv
www.lau.lv  
 
Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk