Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

30.04.2015.

30.04.2015.

 Ikdienas uzturēšanas darbi uz valsts autoceļiem

Šobrīd uz vairums grants autoceļiem braukšanas apstākļi ir apmierinoši. Vietās, kur konstatē ceļa seguma deformāciju, iesēdumus, bedres - tās aizpilda ar granti, kā arī pēc nepieciešamības veic greiderēšanu. Pastiprināta uzmanība tiek pievērsta grants ceļiem uz kuriem ir lielāka satiksmes intensitāte un pa kuriem pārvietojas satiksmes autobusi.
 
Lai uzlabotu satiksmes drošību un autovadītājiem nodrošinātu pārredzamību ceļu krustojumos, autoceļu nodalījuma joslā izcērt krūmus. Tiek noņemts nomaļu apaugums, tīrīti grāvji un mainītas caurtekas, lai uzlabotu ūdens atvadi no ceļa seguma. Turpinās arī piegružoto ceļa nomaļu sakopšanas darbi. 
 
VAS „Latvijas autoceļu uzturētājs” regulāri apseko valsts autoceļus, lai nodrošinātu savlaicīgu ikdienas uzturēšanas darbu veikšanu.
 
 
 
Par LAU:
LAU visā valsts teritorijā, izņemot Rīgas pilsētu, veic valsts autoceļu kompleksās ikdienas uzturēšanas darbus, kā arī būvmateriālu – dolomīta šķembu, drupinātās grants un sagatavotās smilts ražošanu.
LAU veic ikdienas uzturēšanas darbus uz vairāk nekā 900 tiltiem. Uzturamo valsts autoceļu kopgarums ir vairāk nekā 20 000 km, no tiem vairāk nekā 8 000 km autoceļu ir ar melno segumu un gandrīz 12 000 km ir grants autoceļu. 
 
Sigita Audere
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālrunis: 67686908, 28303346 
e-pasts: sigita.audere@lau.lv
www.lau.lv  
 
Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk