Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

30.07.2014.

30.07.2014.

Par LAU peļņas daļu uzlabos 12 km grants ceļu

VAS „Latvijas autoceļu uzturētājs” veiks ārkārtas ikdienas uzturēšanas darbus uz pieciem grants ceļa posmiem, izveidojot tos par bituminizētu melno segumu. Uz autoceļiem tiks uzlikta dubultā virsma 12 km garumā. Līdz ar to autovadītājiem tiks nodrošināti komfortablāki braukšanas apstākļi un novērsta ceļa putēšana.

Šo tehnoloģiju izmanto uz ceļiem ar nelielu satiksmes intensitāti. Seguma kalpošanas ilgums ir atkarīgs no satiksmes intensitātes un no kravas autotransporta pārvietošanās biežuma. Vidēji seguma noturība ir pieci līdz desmit gadi.

Kopumā visā Latvijas teritorijā šajā gadā grants ceļi tiks izveidoti par bituminizētu melno segumu 42 km garumā.

Ar Ministru kabineta lēmumu ārkārtas ikdienas uzturēšanas darbi tiks veikti par LAU pērnā gada peļņas daļu - 1,076 miljonu eiro apmērā.

Fotoreportāža kā tiek veikta dubultās virsmas uzlikšana pieejama šeit. 

Ceļu posmu saraksts 

Par LAU:

Novērtējot uzņēmuma korporatīvo atbildību 2013. gadā, LAU piešķirta Ilgtspējas indeksa Sudraba kategorija.

LAU visā valsts teritorijā, izņemot Rīgas pilsētu, veic valsts autoceļu kompleksos uzturēšanas darbus, ceļu remontu, kā arī būvmateriālu – dolomīta šķembu, drupinātās grants un sagatavotās smilts ražošanu.

LAU veic ikdienas uzturēšanas darbus uz vairāk nekā 900 tiltiem. Uzturamo valsts autoceļu kopgarums ir 20 115 km, tai skaitā galvenie autoceļi 1 669 km, reģionālie autoceļi – 5 318 km un vietējie autoceļi 13 128 km.

Sigita Vasiļjeva

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālrunis: 67686908, 28303346

e-pasts: sigita.vasiljeva@lau.lv

Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk