Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

Apledojums un šķīdonis šorīt daudzviet apgrūtina braukšanu

04.04.2018.

04.04.2018.

Trešdienas rītā apledojums un šķīdonis daudzviet apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem.

 

Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 120 "Latvijas autoceļu uzturētāja" ziemas dienesta tehnikas vienības.

 

Apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Siguldas šosejas (A2) posmā no Vangažiem līdz Raunas pagriezienam, Valmieras šosejas (A3) posmā no Murjāņiem līdz Stalbei, Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jelgavas līdz Meitenei, Liepājas šosejas (A9) posmā no Kalnciema līdz Liepājai, Ventspils šosejas (A10) posmā no Kūdras līdz Strazdei un uz šosejas Liepāja-Nīca (A11) visa maršruta garumā.

 

Uz reģionālajiem autoceļiem apledojums apgrūtina braukšanu Rīgas, Aizkraukles, Alūksnes, Cēsu, Dobeles, Gulbenes, Jelgavas, Kuldīgas, Liepājas, Madonas, Ogres, Saldus, Talsu, Tukuma un Ventspils apkārtnē.

 

Sakarā ar pavasara atkusni daudzviet uz grants autoceļiem ir iestājies šķīdonis - pārmitrināts grants segums zaudē nestspēju un braukšanas apstākļi pasliktinās. Lai nestspēju zaudējušie autoceļi netiktu neatgriezeniski sabojāti, uz tiem tiek ieviesti autotransporta masas ierobežojumi - liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par desmit tonnām. Patlaban īslaicīgie masas ierobežojumi ir ieviesti jau 657 valsts autoceļu posmos ar grants segumu.

 

 

Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk