Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

Ar tēmu "Esi pamanāms, paliec dzīvs!" LAU piedalās konkursā " Zelta ķivere"

12.11.2019.
Atzinības raksts par dalību
 
Konkurss tika rīkots sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, un tā laikā tika meklēti labas prakses piemēri par ugunsdrošības uzraudzības un katastrofas pārvaldīšanas darbu organizēšanu Latvijas uzņēmumos, valsts un pašvaldību iestādēs.  
 
Darbs uz autoceļiem saistīts ar augstu riska pakāpi, jo notiek intensīvas satiksmes laikā. Tādēļ ir svarīgi, lai autovadītāji ievērotu brīdinājuma un ātruma ierobežojuma zīmes, lai pasargātu gan sevi, gan LAU darbiniekus, kuri veic darbus. Ir bijuši CSN darbu laikā, kuros ir iesaistīta dažāda LAU tehnika – pļaujot zāli ceļmalās, bedru remontu laikā, veicot ziemas sezonas darbus (ceļa attīrīšana no sniega, slīdamības mazināšana).
 
Lai uzlabotu darbinieku drošību, LAU ir veicis vairākas aktivitātes: 
  • Mirgojošu LED gaismas virzienrādītāju iegāde (papildu normatīvajos aktos noteiktajām drošības aprīkošanas prasībām) - "bultas", ar lielu gaismas intensitāti un labi pamanāmas citiem satiksmes dalībniekiem.
  • Sabiedrības izglītošana un izpratnes veicināšana par ceļu satiksmes drošības problēmām, veicot ikdienas uzturēšanas darbus uz autoceļiem, tiek veidoti vizuāli skaidrojoši materiāli sociālajos tīklos un medijos.
  • Lai uzlabotu satiksmes drošību un ceļu lietotāji savlaicīgi varētu plānot savus maršrutus un rēķināties ar īslaicīgiem satiksmes ierobežojumiem, bedru remontdarbu vietām, greiderēšanas un ziemas sezonā izmantotajai tehnikai tiešsaistes režīmā var sekot līdzi Waze un VAS "Latvijas Valsts ceļi" mājaslapas kartē (www.lvceli.lv).
Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk