Diennakts bezmaksas infolīnija

+371 8000 5555

Jaunumi

Ceļmalās nogriezti krūmi 16 hektāru platībā

28.09.2017.
Ceļmalās nogriezti krūmi 16 hektāru platībā

Uzlabojot ceļu pārredzamību un satiksmes drošību, VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" (LAU) darbinieki šovasar ceļmalās nogriezuši krūmus 16 hektāru platībā.

 

Zāles un krūmāju apauguma tīrīšana ceļmalās ir viens no autoceļu uzturēšanas vasaras darbiem, tajā skaitā atjaunojot arī grāvjus.

 

“Šovasar ceļmalās esam nogriezuši krūmus kopumā 16 hektāru platībā – tas ir tas, kur LAU darbinieki ir strādājuši ar rokām. Mehanizēti krūmu atvašu pļaušana veikta 11 hektāru platībā. Krūma vai koka augšanai pie ceļa, tajā skaitā ceļmalas grāvjos, ir vairāki riska faktori – grāvis zaudē savu ūdens vadītspēju, tāpat krūmi vai koki aizsedz redzamību, tajā skaitā ceļa zīmes, kā arī rada bīstamu iespējamību, ka koks var nolūzt un uzkrist uz ceļa. Un tu nezini, kurā brīdī tas var notikt,” norāda LAU Ražošanas departamenta vadītājs Juris Millers. 

 

“Mēs cenšamies novākt visus tos kokus un krūmus, kas var radīt bīstamu situāciju uz ceļa. Tas nenozīmē, ka tie visi ir nolūzuši vai jebkurā brīdī var nolūzt. Protams, nereti cilvēki ir neizpratnē, kāpēc viens vai otrs koks tiek nozāģēts, taču diemžēl mēs ikdienā neaizdomājamies par bīstamību, līdz notiek nelaime,” brīdina J. Millers. 

Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk