Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

Ilgtspējas indeksā LAU saņem sudraba novērtējumu

28.09.2017.

1.jūnijā paziņoti Ilgtspējas indeksa rezultāti – VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU), trešo reizi piedaloties indeksā, saņēmusi Sudraba kategoriju.

 

“Augstais novērtējums vēlreiz apliecina, ka arī valstij piederoši uzņēmumi savā darbībā ievēro korporatīvās atbildības principus, mērķtiecīgi plāno un vērtē savas darbības ietekmi uz vidi, sabiedrību, darba vidi, tirgus attiecībām,” uzsver LAU valdes priekšsēdētājs Vladimirs Kononovs.

 

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītas metodoloģijas, palīdzot Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Vienlaikus tas sabiedrībai, valsts un nevalstiskajām organizācijām sniedz objektīvus kritērijus, lai uzslavētu un atbalstītu tādus uzņēmumus, kuri palīdz stiprināt Latvijas ekonomiku ilgtermiņā.

 

Uzņēmuma darbība tiek vērtēta piecās jomās – uzņēmuma stratēģija, darba vide, tirgus attiecības, ietekme uz vidi un sabiedrība. Indekss tiek veidots, lai ar starptautiski atzītu metodoloģiju sekmētu ilgtspējīgu un atbildīgu biznesu Latvijā.

 

Iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts, Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS). Kopš 2010.gada, kad veiksmīgi tika aizsākts Ilgtspējas indeksa pilotprojekts, tā pašvērtējuma iespējas ir izmantojuši vairāk nekā 200 uzņēmumi.

Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk