Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

Kuldīgas ceļu rajonam jaunas mehāniskās darbnīcas

11.06.2008.
Kuldīgas ceļu rajonam jaunas mehāniskās darbnīcas

6.jūnijā VAS „Latvijas autoceļu uzturētājs” Kuldīgas ceļu rajonā tika atklāta pirmā kopš neatkarības atgūšanas ceļu uzturētāju vajadzībām no jauna uzceltā ēka- mehāniskās darbnīcas.

Vecās LAU Kuldīgas ceļu rajona darbnīcas, kas atradās agrākajā adatu fabrikā, mūsdienu tehnikas prasībām jau sen bija kļuvušas nepiemērotas- lai tajās iebrauktu, ziemas dienestu mašīnām pat tika montētas nost lāpstas. Bez tam tās atradās turpat vai Kuldīgas centrā, kas radīja neērtības gan iedzīvotājiem, gan ceļu uzturētājiem.

Jaunajās darbnīcās ar kopējo platību 1366 kvadrātmetri ir vieta ne tikai ceļu uzturēšanas tehnikas novietošanai, tajās paredzēta arī remontdarbnīca, virpotava, metinātava un pat automazgātava. Projekta veidotāji ir domājuši ne tikai par tehniku, ieguvēji būs arī darbinieki. Ēkas otrajā stāvā paredzētas darbinieku ģērbtuves, atpūtas un biroja telpas.

Projekts tapis sadarbībā ar būvuzņēmējfirmu SIA „KDzS”, bet projekta autori ir SIA „Diānas Zalānes projektu birojs”, kas vienlaikus veica arī autoruzraudzību.

 

Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk