Diennakts bezmaksas infolīnija

+371 8000 5555

Jaunumi

LAU veicis grants autoceļu greiderēšanu gandrīz 5 000 km apjomā

13.04.2018.
LAU veicis grants autoceļu greiderēšanu gandrīz 5 000 km apjomā

LAU veicis grants autoceļu greiderēšanu gandrīz 5 000 km apjomā

 

13.04.2018.

 

VAS Latvijas autoceļu uzturētājs joprojām pastiprinātu uzmanību pievērš grants autoceļu stāvokļa uzlabošanai. Uzturēšanas darbi tiek veikti uz tiem grants autoceļiem, kuru ceļa segums ir atbilstošs darbu izpildei, proti, tie ir apžuvuši un atguvuši nestspēju. Šonedēļ grants autoceļi tika greiderēti gandrīz 5 000 km garumā.

 

Lai uzlabotu ūdens atvadīšanu no autoceļa seguma, ir noņemts nomaļu grunts uzaugums 949 m3 apjomā, nomainītas bojātās caurtekas 11 m garumā, tīrīti grāvji 871 m3 apjomā. Savukārt, lai uzlaboto caurbraucamību, veikts iesēdumu un bedru remonts 7 193 m3 apjomā.

 

Uz grants autoceļu segumiem, kuri vēl ir pārmitrināti, darbi netiek veikti, jo nav iespējams nodrošināt kvalitatīvu darba izpildi, kā arī tādēļ, ka ar uzturēšanas smagsvara tehniku var vēl vairāk pasliktināt autoceļa stāvokli. Greiderēšanu, iesēdumu, bedru vai citu defektu novēršana ir iespējama pie optimāla mitruma grants seguma, tas nevar būt pārmitrināts.

 

VAS Latvijas autoceļu uzturētājs arī brīvdienās plāno apsekot valsts autoceļus un tiklīdz konstatēs, ka ceļa segums atbilst grants seguma remonta un greiderēšanas darba veikšanai, tie tiks uzsākti.

 

Autovadītājiem ir jāņem vērā, ka šķīdoņa laikā braukšanas apstākļi būs apgrūtināti. Vairumā valsts autoceļu ar grants segumu ir ieviesti transporta masas ierobežojumi. Šajos ceļu posmos ir liegts pārvietoties transportam, kas smagāks par 10 tonnām.

 

Aicinām informēt par neatbilstošu ceļu stāvokli, zvanot uz Satiksmes informācijas centra diennakts tālruni 8000 5555.

 

Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk