Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

Par godu valsts simtgadei pacelts lielformāta Latvijas karogs

15.11.2018.
Par godu valsts simtgadei pacelts lielformāta Latvijas karogs

Šodien, 15.novembrī, VAS Latvijas autoceļu uzturētājs Krustpils ielā 4, godinot Latviju tās simtgadē, pacelts 24,5 kvadrātmetru lielais valsts karogs.

 

„Šis gads mūsu valstij un ceļiniekiem ir īpaši svarīgs, jo arī ceļu nozare nākamgad atzīmēs simto gadskārtu, kas norāda uz to, ka ceļu nozare valstiskā līmenī vienmēr ir bijusi stratēģiski svarīga, jo tā ir tikusi izveidota pavisam drīz pēc valsts dibināšanas. Arī mēs pievienojamies inicatīvai „Latvijas karogs“, lai vairotu iedzīvotājos patriotismu un lepnumu par Latviju. Šis augstu plīvojošais karogs ir kā pateicība visiem autoceļu uzturētājs darbiniekiem un dāvana Latvijai tās simtgadē.“ VAS Latvijas autoceļu uzturētājs valdes priekšsēdētājs Raitis Nešpors.

 

Svinīgajā atklāšanā piedalījās Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Garisons, Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes orķestris, biedrības Latvijas karogs pārstāvis Artūrs Krūmiņš un uzņēmuma darbinieki.

 

Monumentālais Latvijas karogs atrodas teritorijā pie VAS Latvijas autoceļu uzturētājs administrācijas ēkas.

Foto no pasākuma: https://failiem.lv/u/ew9p6xk3

 

 

Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk