Diennakts bezmaksas infolīnija

+371 8000 5555

Jaunumi

Par LAU valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa iecelšanu

24.11.2017.
Par LAU valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa iecelšanu

Par VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) valdes priekšsēdētāju iecelts Raitis Nešpors, informē kompānijas padomes priekšsēdētājs Uldis Reimanis. Apstiprināts arī jauns valdes loceklis – Vilnis Vitkovskis.

 

LAU padomes izsludinātajā konkursā uz uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatu tika saņemti 13 pieteikumi, savukārt konkursā uz uzņēmuma valdes locekļa amatu – 31 pieteikums.

 

“Uzņēmumā ir veikta vadības maiņa, izvērtējot kandidātu profesionālos kritērijus un atbilstību amatiem. Mums ir izdevies piesaistīt jaunas, nepieciešamas kompetences, lai uzņēmumu attīstītu un sasniegtu izvirzītos mērķus – nodrošināt augstu kvalitāti valsts autoceļu kompleksās ikdienas uzturēšanā visā Latvijas teritorijā, kā arī īstenot akcionāra akceptēto uzņēmuma attīstības stratēģiju,” komentē U. Reimanis.

 

R.Nešporam ir profesionālais maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā un iestāžu un organizāciju vadībā. R. Nešpors ir starptautiskās lidostas “Rīga” padomes loceklis kopš 2016. gada maija. R. Nešpors pēdējos gadus aizvadījis, pildot finanšu direktora pienākumus SIA “East-West Transit”. Viņš veicis uzņēmuma finanšu departamenta restrukturizāciju, izveidojot jaunu vadības finanšu atskaišu sistēmu.

 

V.Vitkovskis ir Kurzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes loceklis un Autoceļu un sabiedriskā transporta komisijas loceklis kopš 2013. gada jūlija. V. Vitkovskis ir arī Liepājas domes deputāts, kā arī Liepājas pilsētas domes pastāvīgās Attīstības komitejas priekšsēdētājs. Iepriekš viņš bijis projektu vadītājs liela mēroga transporta un pilsētas infrastruktūras projektiem Liepājas pilsētas attīstības pārvaldē. Arī V. Vitkovskim ir maģistra grāds biznesa vadībā.

 

1.augustā no amata atkāpās LAU valdes priekšsēdētājs Vladimirs Kononovs, kurš šo amatu ieņēma kopš 2011. gada novembra. Novembrī amata pilnvaru termiņš beidzas LAU valdes loceklim un valdes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājam Guntim Karpam.

 

R.Nešpors un V. Vitkovskis stājas amatos no šodienas, 24. novembra. Darbu uzņēmuma valdē turpina Anastasija Udalova un Oskars Zemītis.

Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk