Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

Šogad Vidzemes reģionā virsmas apstrāde uz asfalta seguma valsts reģionālajiem un vietējiem autoceļiem veikta turpat 73 km garumā

20.08.2020.

Lai uzlabotu mobilitāti un satiksmes drošību, VAS Latvijas autoceļu uzturētājs šogad Vidzemes reģionā veicis selektīvo vienkārtas virsmas apstrādi uz 23 reģionālajiem un vietējiem valsts autoceļu posmiem, kuru asfalta segums ir sliktā tehniskā stāvoklī. Selektīvā vienkārtas virsmas apstrāde autoceļiem ar melno segumu veikta turpat 73 km garumā.

 

Selektīvā vienkārtas virsmas apstrāde pagarina autoceļa seguma kalpošanas laiku un darbu rezultātā tiek nodrošināta autoceļa seguma ūdensnecaurlaidība, kā arī uzlabota satiksmes drošība kopumā. Virsmas apstrādes darbi tiek veikti vasaras sezonā un to izpildes laiks ir atkarīgs no gaisa temperatūras, nokrišņiem un citiem faktoriem.

 

Selektīvā vienkārtas virsmas apstrāde Vidzemes reģionā veikta šajā sezonā veikta vienā vai vairākos posmos uz šādiem autoceļiem:

 

P4 Rīga–Ērgļi
P11 Kocēni–Limbaži–Tūja
P16 Valmiera–Matīši–Mazsalaca
P17 Valmiera–Rūjiena–Igaunijas robeža (Unguriņi)
P18 Valmiera–Smiltene
P28 Priekuļi–Rauna
P29 Rauna–(Vidzemes šoseja)–Drusti–Jaunpiebalga
P34 Sinole–Silakrogs
P38 Cesvaine–Velēna
P41 Alūksne–Liepna
P78 Pļaviņas–Ērgļi
P81 Bērzaune–Vestiena–Ērgļi
P84 Madona–Varakļāni
V163 Mazsalaca–Staicele
V173 Virķēni–Meizakila
V196 Valmiera–Brenguļi–Bikseja
V233 Slāži–Trikāta–Miega
V234 Smiltene–Rauna
V238 Strenči–Jērcēni–Ēvele–Ķemere
V294 Cēsis–Rāmuļi–Bānūži
V304 Drustu stacija–Zosēni
V323 Liepa–Smiltene
V847 Ozoli–Liezēre–Tirza–Stāķi

 

 

Autoceļu lietotājiem jāņem vērā, ka uzsākot vienkārtas virsmas apstrādes darbus,  autoceļa posmā  tiek uzstādītas satiksmes organizācijas zīmes -  ieviests ātruma ierobežojums 50km/h, brīdinājuma ceļa zīme “Uzbērta grants vai šķembas”, kā arī aizlieguma ceļa zīme “Apdzīt aizliegts”. Pēc seguma noformēšanās, brīvais materiāls tiek noslaucīts un ierobežojumi atcelti.

 

Atgādinām, ka autoceļu uzturēšanas darbiem tiešsaistes režīmā var sekot līdzi VAS “Latvijas Valsts ceļi” mājaslapas kartē (www.lvceli.lv), kā arī aplikācija “Waze”, kurā iespējams arī informēt par valsts autoceļu stāvokli. Tā pat par bīstamām situācijām uz ceļa aicinām informēt arī VAS “Latvijas Valsts ceļi” Satiksmes informācijas centru, zvanot pa diennakts bezmaksas tālruni 8000 5555.

 

Par LAU:

LAU veic gandrīz 200 dažādus ikdienas uzturēšanas darbus uz valsts autoceļiem. Uzturamo valsts autoceļu kopgarums ir vairāk nekā 20 000 km, no tiem 9 129 km autoceļu ir ar melno segumu un 10 989 km ir grants autoceļu, kā arī ikdienas uzturēšanas darbi tiek veikti uz vairāk nekā 900 tiltiem.

Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk