Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Jaunumi

V.Kononovs atstāj LAU valdes priekšsēdētāja amatu

25.08.2017.

VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) valdes priekšsēdētājs Vladimirs Kononovs ar šodienu atstāj uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatu. Atbilstoši Komerclikuma 306.panta trešajai daļai viņš ir iesniedzis paziņojumu par amata atstāšanu LAU un informējis akcionāru – Satiksmes ministriju. 

 

Lēmums par atkāpšanos pieņemts personīgu iemeslu dēļ. V. Kononovs par LAU valdes priekšsēdētāju kļuva 2011.gada novembrī. Šā gada novembrī būtu beidzies viņa otrais pilnvaru termiņš uzņēmuma vadītāja amatā.

 

Uzņēmuma padome par pienākumu izpildītāju iecēlusi uzņēmuma valdes locekli Gunti Karpu, lai nodrošinātu uzņēmuma darba nepārtrauktību. Vienlaikus padome izsludinās atklātu konkursu uz LAU valdes priekšsēdētāja amatu.

 

Darbu uzņēmumā turpina trīs valdes locekļi: G. Karps, Oskars Zemītis un Anastasija Udalova. 

 

LAU veic gandrīz 200 dažādus ikdienas uzturēšanas darbus uz valsts autoceļiem. Uzturamo valsts autoceļu kopgarums ir vairāk nekā 20 000 km. 

Atpakaļ
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk