Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Integrētā vadības sistēma

VAS „Latvijas autoceļu uzturētājs” izveidotā un ieviestā kvalitātes vadības sistēma kalpo par pamatu kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanai. Sabiedrības mērķis ir būt drošam darba devējam saviem darbiniekiem, garantēt kvalitāti valsts autoceļu uzturēšanas un būvniecības darbos, citu pasūtījumu veikšanā, kā arī būt uzticamam sadarbības partnerim materiālu un iekārtu piegādātājiem un ražotājiem.

 

Pieredzējušu uzņēmuma speciālistu izstrādātie procesu apraksti kvalitātes vadības jomās nosaka ikviena darbinieka atbildību un kārtību, kādā veicams konkrētais darbs. Tiek veikts pastāvīgs darbs pie šīs kārtības analīzes un uzlabošanas, tādējādi palielinot darba efektivitāti, kuras rezultāts ir kvalitāte un pasūtītāja apmierinātība.

 

Uzņēmumā lielu uzmanību pievēršam tam, lai ikviens mūsu darbinieks saprastu un ikdienā rīkotos saskaņā ar ieviestajiem kvalitātes vadības sistēmas standartiem, esot personīgi atbildīgs par sev uzticētajiem darba pienākumiem un sava darba kvalitāti.

 

Integrētās vadības sistēmas politika pieejama šeit

 

Ņemot vērā VAS „Latvijas autoceļu uzturētājs” darbības specifiku, pastāvīgi tiek strādāts arī pie videi nekaitīgu tehnoloģiskos procesu izpētes, ieviešanas un attīstīšanas.

 

izsniegts 17.07.2002.
 
izsniegts 17.11.2004.
 
 
izsniegts 17.11.2004.
 
izsniegts 24.08.2016.  
 
2016.gada 26.oktobrī VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ir veiksmīgi izturējis kvalitātes, vides un darba drošības pārvaldības sistēmas pārsertifikācijas procedūru un saņēmis SIA "Bureau Veritas Latvia" izsniegtus starptautiski atzītus atbilstības sertifikātus.
 
 
Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk