Bezmaksas diennakts tālrunis par valsts autoceļu tīklu

+371 8000 5555

Padome

Uldis Reimanis
Padomes priekšsēdētājs

 

Pieredze: Vairāk nekā desmit gadu pieredze valsts pārvaldes sektorā.  Bijis valsts kapitāla daļu turētāja pārstāvis vairākās Satiksmes ministrijas kapitālsabiedrībās, kā piemēram, VAS “Latvijas Valsts ceļi”, VAS “Latvijas dzelzceļš”, VAS “Latvijas Pasts”, VSIA “Autotransporta direkcija”,  VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga” u.c.  Kopš 2008.gada ieņem valsts sekretāra vietnieka amatu Satiksmes ministrijā.

 

Izglītība: Ieguvis sociālo zinātņu maģistra grādu tiesību zinātnē, Latvijas Universitātē. Augstākā profesionālā izglītība ekonomikā un tiesību zinātnē Latvijas Universitātē.  

 

 

 


 

Ivars Pāže
Padomes loceklis

 

Pieredze: Vairāk nekā desmit gadus ilga pieredze satiksmes nozarē.  Bijis valdes priekšsēdētājs VAS “Latvijas Valsts ceļi”, valdes priekšsēdētājs SIA “Investīciju projekti” un AS “Ventbunkers”.  Šobrīd ir valdes loceklis, ekonomikas un mārketinga direktors uzņēmumā  SIA “Ritošā sastāva serviss”. No 2016.gada ir padomes loceklis VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs”. 

 

 

Izglītība: Profesionālais maģistra un bakalaura grāds Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē. 

 

 

 


 

Normunds Narvaišs
Padomes loceklis

 

Pieredze: Vairāk nekā piecpadsmit gadu pieredze valsts un pašvaldību kapitālsabiedrību sektorā. Bijis VSIA “Autotransporta direkcija” valdes priekšsēdētājs un valdes loceklis, SIA “Dobeles autobusu parks” strādājis par direktoru un valdes locekli.  Guvis pieredzi Tērvetes novada domē un Dobeles pilsētas padomē kā deputāts. Šobrīd strādā VSIA “Autotransporta direkcija” par projektu vadītāju valsts pārvaldes funkciju administrēšanas, kravas un pasažieru autopārvadājumu jomā. Kopš 2016.gada VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” padomes loceklis.

 

 

Izglītība: Ieguvis augstāko izglītību kā inženieris mehāniķis Rīgas Politehniskajā institūtā (tagadējā Rīgas Tehniskā universitāte). 

 

 

 

 

Padomes reglaments .pdf

Sīkdatņu izmantošana šajā tīmekļa vietnē:

Izmantojot šo vietni, Tu piekrīti analītisko sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.
Saglabāt un aizvērt Uzzināt vairāk